Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky

Pripojte sa k teamu

Máte čas a hlavne chuť sa k nám pripojiť? Len do toho. Celá spolupráca na tomto webe nie je nijako finančne ohodnotená. Všetko je len dobrovoľné. Ale za tu slávu to stojí, nie? :)

Neberte to tak, že na vás kričíme: Aj ty sa staň našim členom a že chceme, aby na webe pracovalo 100 ľudí. Len je z webu väčší kolos, než sa pôvodne očakávalo... takže potrebujeme pár ľudí:

Korektúra slovenského prekladu

Korektúra českej časti webu je zajistená, ale slovenská čásť je odkázaná na Spadeho. Zároveň je občas treba niečo rýchlo preložiť. Takže pokial ovládaš spisovný jazyk slovenský a máš chuť sa pripojiť, ozvi sa - kontaktuj churchyarda alebo Spadeho.

Spoluvytváranie obsahu webu

Keď som založil tento web, myslel som si, že sem niečo napíšem a nejako to bude. Dnes je tu 80 prístupov denne. A chcem, aby sa sem ľudia vracali, takže sa snažím pridávať nové a nové veci. Na to niekedy so Spadom nestačíme a tak by sa hodil niekto ďalší - kontaktuj churchyarda.

Moderátor na fóre

Zatiaľ to nie je nijak akútne, máme cez 10 aktívnych užívateľov včítane mňa, ale pokiaľ sa fórum rozrastie - a ja pevne verím, že áno, tak v tom bude potrebné urobiť poriadok - pokiaľ máš záujem, kontaktuj churchyarda alebo Spadeho.

Všetkým potenciálnym záujemcom vopred ďakujeme.
Powered by Etomite CMS.