1

Téma: Neverhood film

Upcoming feature film
Doug TenNapel wrote in March 2007 to his official forum that he is in talks with a producer about making a movie based on the Neverhood world. Frederator Studios later remarked that they would be working with Doug TenNapel on the film.

A June 25 Variety article confirmed that The Neverhood would be one of the first projects of the newly formed Frederator Films, a company formed for the purpose of creating animated feature films budgeted under $20 million.

No čo poviete?? Toto som našiel na Wikipedii,zaujímavé,že???Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Neverh … ature_film

// churchyard: a nekric

Naposledy upravil: Penguin 10 (26.7.2007 14:16:36)

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

2

Re: Neverhood film

No pravdupovedac, v kutiku duse na toto stale cakam smile Snad to neostane len na wikipedii, ale zacne sa na tom pracovat. Neverhood je proste legenda a film by urcite neuskodil, koniec koncov nejake tie typicke neverhoodacke hlody su stale v mode wink Snad sa autorom zadari a vznikne z toho naozaj genialny film!

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_klaymen.gif

3

Re: Neverhood film

Vim o tom uz docela dlouho, od TenNapela, jen tomu tak trochu neverim:
http://tennapel.nomoretangerines.com/vi … php?t=6265

4

Re: Neverhood film

Osobně se bojím, že neinteraktivní verze interaktivního díla by byla zbytečná a omezená proti originálu. Takže se ptám proč vůbec film dělat?

5

Re: Neverhood film

Pro doplnění příběhu. S tvým názorem se ztotožňuju, ale pokud film bude ve své podstatě probíhat před hrou a pak zahrne hru, nevidím v tom problém. (přece nebudou dělat film o tom, jak jedna postava chodí prázdným světem a plní hlavolamy)

6

Re: Neverhood film

Myslim si že ten film by mohl bejt hodne dobrej, kdyby se povedl. Nejde o to, ze uz je hra - dyt uz je hodne filmu, ktere vznikly na motivy nejaky hry (Tomb Rider, Hitman...)

7

Re: Neverhood film

no hej len vacsina z nich su prepadaky sad

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

8

Re: Neverhood film

na ten film sa uz tesim ak bude...  sad smile

9

Re: Neverhood film

Tak je tu rok 2011. Neviete nahodou nejake blizsie info o tomto filme? wink

10

Re: Neverhood film

Poznáte toto? http://www.scribd.com/doc/3320323/TNH-91107

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_player.gif
http://taichiwind.dragonadopters.com/dragonbar_605296.pnghttp://taichiwind.dragonadopters.com/dragonbar_589939.png

11

Re: Neverhood film

uz som to raz videl. wink ale ze mesiac kedy bude dokonceny ( ci vlaste bude dokonceny je tiez otazky... sad )

12

Re: Neverhood film

na wikipedii pisu ze ten projekt na neverhood film je rozbehnuty ale hned nato pisali ze na tennapelovom webe polo potvrdene ze ten projekt je mrtvy sad sad sad sad ale tak nech sa uz rozhodnu a nestrasia

13

Re: Neverhood film

Projekt bol definitívne zrušený, film sa natáčať nebude.

"Bolesť druhých nám pomáha niesť našu vlastnú." Johann Wolfgang von Goethe

14

Re: Neverhood film

Veľka smola. Tak som sa tešil. sad hmm

15

Re: Neverhood film

škoda, film sa mal nakrútiť najlepšie v časoch najväčšej slávy neverhoodu (nie, že by teraz bola nejaká malá, ale v období, kedy neverhood vyšiel by to bolo lepšie)...vtedy by to bolo zaujímavé

PunBB bbcode test

16

Re: Neverhood film

No to by bolo... síce nemali moc lepšie veci na nakrúcanie ale itak smile

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

17

Re: Neverhood film

Viem že som dostal asi trochu dosť nereálny nápad ale keď Doug ten film nespravil, prečo by sme sa do toho nemohli pustiť my?

Som kresťan katolík

18

Re: Neverhood film

Môj nápad už dostal trochu jasnejšie kontúry, začal som pracovať na scénari. Keď toho napíšem dosť založím speciálnu stránku ktorá sa bude venovať len môjmu Neverhood filmu. Takže každý kto by chcel akýmkoľvek spôsobom spolupracovať, už sa môže tešiť. Keď bude stránka hotová, založím tu aj tému čo sa bude venovať môjmu Neverhood filmu. wink smile Dúfam že sa pridáte!

Som kresťan katolík

19

Re: Neverhood film

Máš aj nejaký konkrétny plán ako chceš realizovať animácie či napr. hudbu?

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

20

Re: Neverhood film

No plán mám. Keď budem mať 3D štúdio, vymodelujem tam všetky Neverhoodske postavy a potom im dám takú textúru(farby) aby vyzerali ako by boli z plastelíny. V 3D štúdiu už budem animovať celkom ľahko lebo postavy budem môcť otáčať zo všetkých strán. Pozadí mám dosť, veď preto som screenoval Neverhood a teraz som vlastníkom cez 4500 screenov. wink

Z hudbou to už bude ťažšie. Pôvodnú hudbu z Neverhoodu nepoužijem už preto že na ňu vlastne nemám právo a okrem toho do filmu sa nehodí. V kútiku duše dúfam že keď bude film hotový (bude už všetko naanimované a budú pridané zvuky) pošlem ho Terrymu Taylorovi a poprosím ho či by vo voľnom čase neskomponoval pár skladieb. Ak odmietne, pokúsim sa niekoho zohnať kto by bol ochotný  spraviť nejakú hudbu čo by sa tej Neverhoodskej aspoň podobala, a v krajnom prípade sa pokúsim spraviť hudbu sám neutral ale obávam sa že by to dopadlo dosť zle. big_smile

Film ale rozhodne nebudem robiť sám! Preto dúfam že na to nalákam dosť ľudí. Aj tak si myslím že s najväčšou pravdepodobnosťou s celým projektom o mesiac praštím o zem big_smile . Ale ktovie?Ak by sa NÁHODOU podarilo za 3-4 roky spraviť ten film všetci čo by na tom pracovali by boli slávny. big_smile Ale film by sa v kinách aj tak nepremietal. Napísal by som vlastníkom práv na obrázky z Neverhoodu (dúfam že ký ten projekt dokončím(e) už budem svojprávny smile ) a nejak by som od nich vymámil dovolenie aby som to zavesil na nejakú stránku kde by sa to dalo stiahnuť. Ale teraz dosť fantazírovania.

Nápadov na scénar mám dosť, takže to po tejto stránke vyzerá celkom sľubne ale samozrejme ak máte aj vy nejaký, napíšte mi ho! Začlením ho do scénaru.

Takže nakecal som toho dosť, dúfam že si to celé prečítate big_smile a v tejto chvíli vám nemôžem povedať nič určitejšieho, asi len to, že počkajte kým spravím stránku a tému a až vtedy sa projekt vlastne rozbehne. smile

Som kresťan katolík

21

Re: Neverhood film

FIFCO???!!!! neutralroll:o tak.. všichni.. TO SE VRACEJÍ VŠICHNI???!!!! yikes

PS: Klaykape, ty všechny probouzíš ze smrti ve fórum!

Naposledy upravil: MiLkuAs (23.1.2017 14:11:12)

Based on Mikulas. www.mikulas.net
big_smile big_smile big_smile

22

Re: Neverhood film

big_smile No, skorej raz za čas niekto navštívi toto fórum a vidí že to tu žije a tak sem tiež niečo napíše. smile

Som kresťan katolík

23

Re: Neverhood film

Ja tu na toto rád spomínam a pravidelne sa sem vraciam. Mal som rád tú komornú atmosféru, zaujímavé témy a hlavne originálne neverhood smajlíky keď to tu bolo v plnom rozkvete.

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

24

Re: Neverhood film

A řekneš mi jak to tu vypadalo v roce 2008?

...

Based on Mikulas. www.mikulas.net
big_smile big_smile big_smile

25

Re: Neverhood film

Sranda tu bola. Každý kto sem vstúpil bol strhnutý do uragánu udalostí iniciovaného zhromaždením ľudí rôzneho veku, zamerania a charakteru na toto jedno miesto. Neviem čím to bolo, ale vtedy sa tu nejak skoncentrovalo pomerne veľa nadšencov neverhoodu napriek tomu, že to bolo tak dlho po jeho vydaní. Pamätám si, keď si Churchyard kúpil origo CD neverhoodu aj s obalom a všetkým - to bola zaujímavá vec.

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif