26

Re: Neverhood film

mmmm...

27

Re: Neverhood film

ano chvilkami tu bola celkom sranda smile

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

28

Re: Neverhood film

Ja si myslím že vtedy to bolo tak, že keď si tu nebol dva dni a zase si tu prišiel, bolo tu desať nových príspevkov. smile

P.S. Ale teraz na svoju veľkú radosť vidím že fórum znovu ožilo.
P.P.S. Trochu ma prekvapil ten nával príspevkov keď som sem dnes po dvoch dňoch prišiel.

29

Re: Neverhood film

K tomu filmu by jsem mohl složit hudbu já. Je to sice takové spontánní, ale mám zkušenosti. Ale nemám moc nástrojů. Umím na akordeon a na klavír. Akordeon se určitě bude hodit. Ještě se domluvíme. Asi. Byl by to ale asi dlouhodobý projekt. Pokud by byla příležitost, tak by to bylo super. Nechci říkat, že jsem nějaký skladatel, ale určitě by to šlo. Je to jen návrh. Takže se mnou nepočítejte na 100%. Ale rád bych vám k filmu tu hudbu složil. Ještě mi napište.

30

Re: Neverhood film

Výborne! Prímam tvoj návrh všetkými desiatimi! O podrobnostiach sa dohovoríme emailom. Napíš prázdnu správu na klaykap(zavináč)yandex.com. Tam sa dohodneme na podrobnostiach. Mailom ti pošlem aj aktuálnu podobu scénara. Takže, rozhodne sa ozvi!

Naposledy upravil: Klaykap (20.6.2017 15:18:36)

31

Re: Neverhood film

Napísal som ti mail, dúfam že došiel.

32

Re: Neverhood film

Nepřišel mi. Zatím. A ten můj e-mail, který jsem posílal v úterý přišel?

33

Re: Neverhood film

Ten tvoj email prišiel. Môj mail som ti dnes poslal ešte raz.

Naposledy upravil: Klaykap (11.2.2017 19:41:50)

34

Re: Neverhood film

S radosťou oznamujem že projekt sa zase trochu pohol dopredu! Našiel som program v ktorom sa bude animovať film. Volá sa Blender. V tejto chvíli sa v ňom učím animovať takže prvé animácie (aj s hudbou!) budú okolo letných prázdnin.

Naposledy upravil: Klaykap (5.6.2017 21:00:43)

35

Re: Neverhood film

Navrhujem nemý film. Hlasy by pôsobili rušivo, aj v originále sa mi páčilo, že textu nebolo mnoho (až na kazetkový príbeh)

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

36

Re: Neverhood film

fifico, a aký príbeh navrhuješ do nemého filmu? No? Ak nad tým začneš premýšľať veľmi rýchlo zistíš že taký film sa proste nedá spraviť. Ale vo film aj tak nebudú hovoriť všetky postavy; v scénari využijem približne deväť neverhooďanov. A podľa môjho osobného názoru hlasy nebudú pôsobiť rušivo; veď si vezmi video po tom čo Klaymen dá Hoborgovi korunu na hlavu; tam sa veľa hovorí a neruší to.

37

Re: Neverhood film

Projekt padá. Po prvé sa nikto ďaľší neprihlásil do projektu, po druhé ja ani pri najlepšej vôli nemôžem dabovať 5 neverhooďanov(to som už ich počet riadne zmenšil). Ale nesmúťte, pustil som sa do hry. Testovný level je hotový, tu je screen: http://files.klaykap.webnode.sk/200000110-cbfb5ccf5c/450/save%20Klaymen%20test.png

38

Re: Neverhood film

V čom to robíš?

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

39

Re: Neverhood film

Game Editor, najlepší program na tvorbu 2D hier Odporúčam!!! game-editor.com tam si to stiahneš v zipe, má to skoro 29 MB. Geniálna výhoda game editoru je, že hry v ňom vytvorené sa dajú skompilovať nielen do .exe pre windows ale aj pre linux, macintosh a dajú sa v ňom dokonca tvoriť aj hry pre mobil. Čiže ešte raz, vrele odporúčam!

//Naučiť sa v game editori pracovať chvíľu trvá, pomôžu ti tútoriály ktoré si stiahneš priamo z game editorom (help a tam sú) a preto ťa hneď upozorňujem že som v nich našiel jednu chybu. Keď sa v tútoriáli Make gravity objaví toto okienko:
http://files.klaykap.webnode.sk/200000112-e2e41e3ddb/CE1-9.gif
tak ho zmeň na:
http://files.klaykap.webnode.sk/200000113-e1e78e2e09/CE2.gif

Naposledy upravil: Klaykap (29.5.2017 21:06:56)

40

Re: Neverhood film

I programovat?

41

Re: Neverhood film

V Game editori sa hry robia pomocou udalostí. Čiže máš nejakú postavu a dáš jej udalosť že keď sa stlačí nejaká klávesa napr. šípka doprava a potom vyberieš čo sa má stať (tlačidlo Add Action) čiže že sa má postava posunúť doprava. V Game editori si môžeš dať ako reakciu na napríklad stlačenie klávesy že sa spraví nejaký program. Takýmto spôsobom sa tam programuje.

42

Re: Neverhood film

-Ok.

43

Re: Neverhood film

A znáš javascript?

44

Re: Neverhood film

Trochu; ale radšej sa bavme v Totálne voľnej diskusií.

45

Re: Neverhood film

TAk co hra?

46

Re: Neverhood film

Hmmm... Už dosť dlho som na nej nepracoval, až som na ňu úplne zabudol. Ale stále mám v pláne ju spraviť. Teraz na nej začnem opäť pracovať tak do vianoc očakávajte demo verziu.

47

Re: Neverhood film

YIPIEEEE!!E! ! ! .

Upozornění! Před odesláním vašeho příspěvku musíte opravit tyto chyby:
Příspěvek nesmí být napsán pouze VELKÝMI PÍSMENY.

48

Re: Neverhood film

eGE!GGEˇGE yikes yikes yikes

49

Re: Neverhood film

A Klaykap do vianoc zabudol urobiť tú hru...

50

Re: Neverhood film

Máš pravdu sad akosi sa mi to nepodarilo. Voľakde sa mi zapatrošili moje nákresy levelov roll takže zatiať kým ich nenájdem je to nemožné. Ach jo.