326

Re: The Neverhood Story by community

@churchyard aj mna to potešilo, preto som tu aj napísal po dlhej dobe a teraz toto

@KlayKap nie, preto že konáš unáhlene a impulzívne, to je ale viacmenej normálne v Tvojom veku, no na druhej strane to zas neznamená, že je to správne, prehnaná cenzúra a zbytočné svojvôľne editovanie tém a príspevkov ničí podstatu fóra a robí ďalšie príspevky nezmyselnými, to že máš Ty na niečo nejaký názor neznamená že ho musíš vnucovať ostatným, a už vonkoncom nie ako moderátor stránky, ktorý ju má reprezentovať a zasahovať len v krajných prípadoch, nieže tu teraz sakra všetko popremazávaš o.O preto som reagoval tak rázne. Už by som to tu ale nerád riešil, svoje názory sme prezentovali a túto tému i keď starú zaspamovali...

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

327

Odprosujem za všetky nepríjemnosti čo som tu spôsobil; mám len 11 rokov. Máte pravdu, bude lepšie keď budem len obyčajným radovým užívateľom smile . Takže prepáčte. A som vlastne rád že nie som moderátor. Aspoň sa na mňa nikto nebude hnevať a dúfam že sa aféra ktorú som tu rozplynie.

Naposledy upravil: Klaykap (9.1.2017 19:20:30)

Som kresťan katolík

328

A čo sa týka toho zaspamovania, aspoň sa nám zdvihol počet príspevkov. big_smile

//Jejda, ja som na hlavu padnutý! Veď ja píšem o spame a zároveň tu napíšem daľší OT príspevok. Prosím len ma neukaneňujte, to bolo ozaj len náhodou!!! big_smile

Naposledy upravil: Klaykap (9.1.2017 19:41:32)

Som kresťan katolík

329

to je v poriadku, ved len ten kto nic nerobi, nerobi chyby... smile

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

330

big_smile úplne súhlasím! big_smile

Som kresťan katolík

331

ta uz daco z mudrosti sa na mna hadam nalepilo ;D

332

Máš pravdu. Poviem ti to na rovinu: keď som sem prišiel, myslel som si že ty si "výtržník fóra". Ale teraz už vidím že si starší a už máš dosť rozumu. P.S. Neber to tak že ťa chcem uraziť že keď si bol mladší si rozum nemal, len niektoré tvoje príspevky z minulosti... yikes

Som kresťan katolík

333

treba vedieť čítať medzi riadkami wink

334

Dúfam že to viem.

Som kresťan katolík

335

snaž sa každým dňom zlepšovať smile

336

big_smile Čo ku tomu dodať? Pokúsim sa dodržať tvoju radu. big_smile

Som kresťan katolík

337

fakt d*bil když byl člen teamu....

Based on Mikulas. www.mikulas.net
big_smile big_smile big_smile

338

Nepochopil som MiLkuAs čo tým chceš povedať. Uznávam že keď som bol kratúčko člen týmu tak som sa zjašil, ale už som si svoju chybu uvedomil, bol za ňu potrestaný(vylúčením z týmu) a myslím že mi za to spätne nadávať nemusíš.

Som kresťan katolík