1

Téma: Soundtrack - "tajné" piesne!

smile Caute! Neviem ci niesom otravny ale som tu... zistil som (urcite to vedia aj ini...), ze ked ide tam kde je ta prisera a tam ste (myslim ten dom v ktorom su tie vybusniny - TNT) tak tam pocujete taku hudbu krora neni v THE NEVERHOOD SOUNDTRACK od Terry Scott Taylor. a taka to "tajna" hudba je este tiez pri prisere ale dalej ked idete tam kde je ten cerveny vozik (ta sa podoba na "Triangle Square"). som zvedavi na vase odpovede ze co a ako preco to tam neni a co a ako...  wink


dik klaymen... wink

2

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

ÁNO, v červenom domčeku tá skladbička vôbec nie je v soundtracku, asi v neverhoode sú aj viac, ale to som hral už dávno, takže neviem presne...

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

3

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Prosím, nedávej do každé témy anketu. Anketa je dobrá jen někdy.

4

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Hej su niekde, nie nahodou aj v miestnosti s pexesom a tej pred nou?
BTW: Anketa by mohla byt len ze Ano alebo nie

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

5

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

ok sory NEBUDEM sad .  ALE ta hudba ktora hra tam co je ta prisera a ten vozik cerveny tak ked ste na tom voziku   sa velmi podoba na "Triangle Square"! nie lol wink   T co je pri tych bonbach TNT tak to su len bubny ale podoba sa mi trochu zo zaciatku na   "Klaymen Shuffle".  co a ako vam pripomina piste!  wink  smile


klaymen wink

Naposledy upravil: klaymen (16.10.2009 06:58:33)

6

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

yikes nie ???  nikto nic neodpovie. dik sad

uz to je mesiac!

mad mad

Naposledy upravil: klaymen (16.11.2009 15:21:07)

7

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Uz sa to tu riesilo precitaj si to od prispevku 39 a dalej
http://neverhood.etomite.sk/online/topi … vy/page/2/

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

8

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Caute! Ja som nasiel (pokial sa to uz riesilo, pisalo alebo to uz niekto nasiel tak ma nezbombardujte!) v pesnicke "Olley Oxen Free" z Neverhood Soundtrack-u na konci (1:14 - 1:17 min.) kusok pesnicky "Everybody Way Oh!". Aj vy? upne na konci ale velmi slabe! skuste! smile big_smile wink

9

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

...veď tam už je koniec, keď som to kukal na youtube, kde si to pozeral?

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

10

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

ja u mna na pc.. The Neverhood Soundtrack stiahnuty z tohot webu. je to tam? iba kusok a potichu. smile

11

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

a aký kusok? resp. čo tam hovorí? lebo umňa tam bol už ENDE

Naposledy upravil: Neverhood (26.6.2010 15:29:43)

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

12

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Proste to si musis stiahnut z tohto webu Neverhood soundtrack (pokial ho nemas) potom to prehrat v prehravaci (napr. Windows Media Player). Najlepsie ak mas aj sluchatka tak to pocuvaj s nimi. Celu pesnicku "Olley Oxen Free" si vypocuj a na konci (1:15 - 1:17 m) to je - kusok pesnicky "Everybody Way Oh!" . Z "Everybody Way Oh!" je to 00:02 - 00:05 m. A teraz to tam niekto pocuje? Lebo ak nie tak som hluchy... sad Skusal som na Youtube prehrat "Olley Oxen Free" ale tam to na konci nebolo pocut... cize toto je postup... ak to tam este stale nepocujes tak este si to daj na mobil a odtial to prehraj. (na mobily ked sa bude ta pesnicka koncit tak si reproduktor daj k uchu a pocuvaj.) smile big_smile wink

13

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

milý klaymen, do mobilu si to určite dávať nebudem (nie preto že nemám rád Neverhooda!) ináč teraz som si to pozrel(resp. popočúval) a podľa mňa nemáš pravdu, môžu to byť aj také isté akordy ale ten čas si si teda totálne splietol mad

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

14

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Neverhood napísal(a):

milý klaymen, ...

toto mi je povedomé... komu ešte? big_smile
nevrhúd, myslím, že ťa hackli sad

15

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

ha ha... dovoľ sa mi zasmiať, prečo myslíš že ma hackli? big_smile

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

16

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Neverhood, prečo mi vykáš? big_smile

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

17

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

... a už je to tu zas big_smile

Live long and prosper... neutral

18

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Neverhood napísal(a):

dovoľ sa mi zasmiať

veľmi zaujímavo formulovaná veta

19

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

P@to729: veď mu to dovoľ a my ho potom odhackneme

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

20

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

tak sa teda dovolím

21

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

ale ja ťa odvolím od volieb 2011

Doteraz sa čudujem ako som bol schopný si vytvoriť účet s týmto menom.

22

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

Čaute. Trocha sa vrátim k tej piesni. Je to tam ozaj. Sú tam akordy z  "Everybody Way Oh!". Mozno nahravali dve piesne naraz a bolo to tam pocut. smile Neviem ale je to velmi zaujimave. smile

Naposledy upravil: klaymen (11.9.2011 19:43:31)

Re: Soundtrack - "tajné" piesne!

klaymen napísal(a):

taka to "tajna" hudba je este tiez pri prisere ale dalej ked idete tam kde je ten cerveny vozik (ta sa podoba na "Triangle Square"))

To je 4. Rock-N-Roll Dixie, nebo ne?

Jsem tak stará jako tohle fórum - vlastně ještě o něco starší.