1

Téma: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Čaute! smile Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD? Diki za odpovede.

Takže mne Neverhood priniesol otec ked som mal asi 5 - 6 rokov. Hneď sa mi zapáčil lebo mal (ešte aj má lol ) vynikajúci SOUNDTRACK (podla mňa lepsi neni wink ) a bol z plastelíny (to bolo dominantné). Pre mňa je to najlepšia hra na svete (na tom sa asi hodneme viacery big_smile, nie?). 


Ďakujem, Klaymen. wink

Naposledy upravil: klaymen (19.9.2011 14:15:11)

2

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Ohó... začalo to před dávnými lety (tak deseti), když můj bratr přinesl CD s Neverhoodem. Na prastarém počítači přirozeně nefungoval, ale už tehdy jsem si uvědomil (spíš mi bylo řečeno), že jsem se dostal do blízkosti Velkolepé a Jedinečné Hry. O něco později, již technologicky na výši, jsem Hru spustil. A hrál. Zážitek z ní zatím žádná jiná hra nepřekonala (ale měly k tomu blízko).

http://neverhood.etomite.cz/online/uploads/160_yikes.png

3

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Zaujímavé! dik wink

Naposledy upravil: klaymen (19.9.2011 14:15:41)

4

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Ja som sa k neverhoodu dostal ked som bol moc maly, hraval som to s rodicmi ale stale to bol pre mna len plastelinovy panacik. Neskor som nasiel CD zapadnute prachom, a tak som si zaumienil ze to skusim prejst. Presiel som ale potom mi to nedalo hladal som nejake chceaty ci neexistuju a nasiel som tuto stranku smile a zvysok uz poznate big_smile

BTW: poprosil by som do hlasovania pridat moznost, je to jedna z najlepsich hier ake som kedy hral, lebo sa mi to nehodi ani do jedneho ani do druheho.

BTW2: Sory ze stale kecam ale klaymen, v podpise mas screemshoty wink len ked by si si to chcel opravit

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

5

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Já ji znám přibližně od té doby, kdy byla vyrobena, tzn. od svých čtyřech let. V té době jsem se nedostala dál, než po zelenou příšeru, které jsem se hrozně bála:D

Live long and prosper... neutral

6

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

hee to je sranda ale fifco ako mam upravovat hlasovanie? neutral  smile

7

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

To nemůžeš, lidi už hlasovali.

8

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Aha a vy admidi mozete upravovat vsetko aj hlasovania? yikes

Naposledy upravil: klaymen (19.9.2011 14:17:12)

9

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

ja si už ani nepamätám kedy a od koho sme tú hru dostali. s bratom sme ju hrali, aj všetkých susedov (kamarátov) sme naviedli aby hrali......to boli časy. nedávno som počula song z tejto hry a začala som pátrať po CDčku a ono nikde. tak som blúdila po nete, našla som, stiahla som, ale nešlo spustiť. tak som našla túto stránku a včera (na narodeniny) sa mi to podarilo.....a už som zase závislá......som netušila že takéto fórum je....super je to tu

10

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Vítej, a všecko nejlepší, ač trochu pozdě... smile

Live long and prosper... neutral

11

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Já jsem se sem myslím zaregistroval nějakou chvíli poté, co jsem dohrál hru, tedy ~2007. No, a taky si pamatuju, že mi táta musel poradit s myší a s fialovými symboly. Jinak můj žebříček nejoblíbenějších her se stále promíchává, nicméně Neverhood zůstává na vrchních příčkách.

12

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

mne dal CD Neverhood-u bratranec ako 7-ročnému
podla mna lepsej hry neni a nikdy nebude.:) wink

13

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Nedávno som počula song z tejto hry a začala som pátrať po CDčku a ono nikde. tak som blúdila po nete, našla som, stiahla som, ale nešlo spustiť. tak som našla túto stránku a včera (na narodeniny) sa mi to podarilo.....a už som zase závislá......som netušila že takéto fórum je....super je to tu???

Get free demos for 1Y0-A20 brain dumps exam and mcts exam with testking.us - CBAP brain dumps guaranteed success. Our best quality usuhs

14

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

už je to tu bohužiaľ hodne mŕtve, semtam tu niekto zablúdi, ale dá sa no big_smile

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

15

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Bývaly časy, kdy to tu žilo.. No, je to už stará hra, je to staré fórum, vlastně ani nevím, jestli to tu ještě někdo spravuje, nebo se na to už vykašlali všichni neutral

Live long and prosper... neutral

16

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Nuz, este to tu zije, ja som pred tyzdnom nalakal na hranie neverhoodu mladeho bratranca - genaracia odchovana na brutal grafike a moc sa mu neverhood pozdaval

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/3_etomite3.gif

17

Re: Ako dlho a prečo poznáte hru THE NEVERHOOD?

Juj! Dobře, dobře děláš, je třeba vychovávat nové generace neutral

Live long and prosper... neutral