1

Téma: The Neverland - PC hra

Akožto tu boli neúspešné pokusy o fan "remake" tejto nezabudnuteľnej hry, rozhodol som sa to vziať do vlastných rúk... Pokiaľ ste si stiahli TSL, tak štýlom by to malo byť podobné (samozrejme premakanejšie). Hra bude v izometrickom 3D, do tohto pohľadu plánujem prerobiť pôvodné lokality...

Pokiaľ mi tému nezmažete smile , budem sem pravidelne písať novinky z vývoja. Pomoc s grafikou a zvukovým doprovodom uvítam.

BTW: adminov prosím a podporu a možnosť čerpať z tohto webu, pričom mám na mysli hlavne grafiku postáv a soundtrack

//Spade: nech sa páči, máš voľnú ruku wink

2

Re: The Neverland - PC hra

Novinky:

Hra bude pozostávať z dvoch častí, ako tomu je o originále. Teda "RPG pohľad" (napr. Chaos Engine) a pohľad zboku (napr. Prince of Persia). Čo sa týka zvukového doprovodu, dám na výber z dvoch piesní zo soundracku.

Q: Aké 2 piesne zo soundracku by ste v The Neverlande chceli? (napíšte prosím len názov piesne s por. číslom)

3

Re: The Neverland - PC hra

sound efekt recordy bych tam chtěl, plosím, plosím big_smile

4

Re: The Neverland - PC hra

Q: ako by som podľa vás mal prerobiť pôvodné lokality, znovu nakresliť, alebo iba "prekopírovať"?

5

Re: The Neverland - PC hra

záleží na schopnostech grafika, spíš překreslit, ale aby to nebyl paskvil

6

Re: The Neverland - PC hra

a čo tak...

http://www.imghosting.eu/uploaded28/1_38.png

nebojte sa big_smile , je to len príklad

PS: vyjadrite sa, aby som sa mal od čoho odraziť!

Naposledy upravil: P@to729 (17.4.2008 22:35:35)

7

Re: The Neverland - PC hra

Méně černé smile

8

Re: The Neverland - PC hra

njn, trochu som to neodhadol smile ale podľa mňa je tento štýl vyhovujúci, čo vy na to?

9

Re: The Neverland - PC hra

Tomu nechápem..To chcete kopírovať Neverhooda alebo čo? To nemá zmysel,radšej si ho zahrajte normálne ako by ste ho mali kopírovať.Alebo ked chcete zachovať pôvodnú techniku fotenia tak urobte z plastelíny nejaké kulisy, odfotťe ich a vložte do hry....

Nechápem tomu čiernemu obrázku...Načo je to dobré?

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

10

Re: The Neverland - PC hra

1. nie menej ciernej ale ovela menej ciernej
2. nie je lepsie robit nieco uzitocnejsie nez len kopirovat neverhooda? radsej vymysli uplne novu hru napr. P@toland wink

"Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné, no tým vesmírom som si nie celkom istý" Albert Einstein
Inteligencia je konštantná, len ľudí pribúda.
80% mozgu tvorí tekutina, u niektorých brzdová...               ...a este som chcel napisat ze som divny, ale nie viac ako ostatni wink

11

Re: The Neverland - PC hra

Ja stále zastávam názor, že najprv treba spraviť príbeh, potom grafiku a až potom sa púšťať do programovania, bo inak je to len tápanie v tme.

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_klaymen.gif

12

Re: The Neverland - PC hra

To P@to729 : zajmalo by mně v jakým programu chceš udělat tu tvoji 3D grafiku?