1

Téma: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Môj výtvor, bližšie info pridám z nedostatku času inokedy. Len prezradím, že ide o adventúru s prvkami RPG.

Stiahnuť TSL
Stiahnuť Patch 1.1

2

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Hmm.teraz som to hral a musím ti povedať,že prvý dojem bol pre mňa dobrý...
Uvidím,zajtra pokračujem v hre... big_smile

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

3

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

To som rád

Nezabudni, že hra si dokáže vytvoriť vlastný SAVE súbor cez <F5>, kedykoľvek potom môžeš načítať <F6>
Taktiež je dobré nainštalovať hneď aj patch, ktorý odstraňuje všetky bugy z pôvodnej 1.0 verzie

4

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

JJ,prečítal som si tipy a triky....Taktiež som pred prvým spustením hry aj patch nainštaloval...Len neviem,ako sa dostať preč do hlavného menu,ked zvolím napr. autori,lebo ked stlacim esc,tak ma vráti na desktop...

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

5

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

ono je to tam napísané, ale nápis počase zmizne... tlačítkom <Home> smile

6

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

aha,dik big_smile

Načo plakať nad rozliatym mliekom, keď sa dá spraviť aj väčší bordel big_smile
http://www.scribd.com/doc/14166787/The- … d-Sketches

7

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Caw Peto. Stiahol som hru aj path, hned som ho nainstaloval a napisalo mi ze ma nejaky problem s grafickou kartou (vraj mam nastavit minimalne poziadavky). Please porad, do grafiky nie som odbornik.

8

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

ou, s takýmto problémom som sa nestretol

hra je v rozlíšení 800x600 a je automaticky nastavená na fullscreen (neviem, či som ti pomohol)

9

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Tiez mam 800x600, ale konkretne sa mi zda ze ma problem s pametou grafickej karty (ma vobec graficka pamat?). Skusim to rozbehnut na nejakom XP, lebo ja mam Win 98. Ale aj tak dakujem za pomoc.

10

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

aha no jasne, tato hra totiž ide len na XP-čkach, teoreticky by sa dal spraviť patch aj na Vistu, ak by náhodou...

11

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Sakra, nevím jak dál! Kdo mě poslal do katedrály?

12

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Heh, největší problém na Linuxu je rozbalit to z těch samorozbalovacích archivů a patchů, přitom samotný exe v zipu by fungoval smile

13

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Pekná hra, páči sa mi smile Ak mám vytiahnuť konštruktívnu kritiku, tak mi chýbajú animácie (ja som človek, ktorý ak vidí statickú hru, stratí chuť ísť ďalej, sry) ... nech sú aj jednoduché a fádne, ale NECH SÚ smile Neviem ako som to zistil, ale hudba mi relatívne rýchlo začala liezť na nervy, dal by som ju tichšie, prípadne nahradil zvukmi okolia (les, potok, atď). Grafika je fajn, na to, že si to robil sám. A k dialógom - vadí mi, ak mám odklikávať každú kravinu, radšej to načasuj a postavy hovoria automaticky samé od seba, bez klikania (snáď len medzeru na urýchlenie). Ale všeobecne je to zaujímavý projekt.

PS: Patch si nemusel takto komplikovane robiť, stačilo dať stiahnuť rovno komplet verziu 1.1, ušetrí sa čas na sťahovanie.

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_klaymen.gif

14

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

to kenor: je to "pekár"

to churchy: ak by si mal záujem, môžem ti urobiť čisto len rar, s patchom neviem ako...mohol by som to opatchovat a tak to uploadnúť:)

to spade: k tej grafike: domy nie sú moje, ale samozrejme som ich upravoval. Animácie prostredia sú naozaj na slabej úrovni, animované sú len ovce a hlavná postava

robím na voľnom pokračovaní, avšak z adventúry bude RPG ala Diablo, samozrejme s iným systémom boja:)

15

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

a jak na toho pekaře přijdu?
už nepotřebuju rar smile

16

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

musíš prejsť cez Šepkajúci les, cesta tam je oproti katedrále. Keď sa za les dostaneš, Dale ti dá úlohu nájsť diviaka...keď ho nájdeš pošle ťa za pekárom, ten ti dá prácu...nakoniec ťa pošle do Katedrály.

17

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

hej pomoztemi nevem jak dalej ako ma byt ta prva hadanka ze nie meso ryba ani rak a tak dalej co tam ma byt.

18

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

druhu hadanku vem ta je spomienka

19

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

rukavica ^^

20

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

diky
neviete niekto s kadial prisiel ten alchimista taku?
uz som to zistil s kadial prisiel


///Príspevky spojené by Pingo 10
PS: Hej chlapče, používaj edit.. Nepíš nám tu román na pokračovanie- Moje myšlienkové pochody...

21

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

nepovedal by som, že o takú "úžasnú" hru ešte niekto zakopne smile takže ... vďaka za zahratie smile

22

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

P@to: koukám, že je tu ta hra hodnocena velmi kladně, mohl bys ji, prosím, ještě jednou někam nahrát? Ráda bych ji viděla, ale nestihla jsem si ji stáhnout...

Live long and prosper... neutral

23

Re: [OT] Tajomstvo Šepkajúcich lesov - PC hra

Reup TSLv1.1. Ale ak môžem poradiť, zahraj si radšej TOTO (priamy DL link TU). Predsa len, TSL je skoro prvotina a je to na nej veľmi výrazne vidieť... Zatiaľ čo za Funny Machine (2. sranda) sa už hanbiť nemusím big_smile

Naposledy upravil: P@to729 (23.2.2009 23:29:08)