1

Téma: [V] Radio

som tu nova tak vas vsetkych zdravym ... neverhood som vdaka braskovi zacala prvy raz hrat asi tak pred tyzdnom ... okamzite ma to uchvalito ... je to super hra ... zatial som dosla po radio ... podla tych rad v poste by mi mala vyhravat nejaka hudba ale nic nevyhrava furt len zvoni :-( ... uz som tahala aj za tu zvoniacu snuru v prvej miestnosti ... ale zda sa ze ta s tym nesuvisi bo sa nic nezmenilo ... zatial to skusat vyriesit sama ale napovedy rada prijmem ...


                                                   mimochodom tento web je fakt dost dobry ... your new member Samantha big_smile

" ja to nebyl tongue "

2

Re: [V] Radio

Vitaj na webe smile
K tomu radiu - je nutne (ako si spravne povedala) zatiahnut za snuru na zaciatku (miestnost, kde je mucholapka) a to konkretne prvu od dveri (bude pocut zvoncek) - ale len raz! Potom by malo hrat aj radio pri tom zelenom prditku (su tam take navadzacie ciary - nieco ako kolajnice). Chod uplne nalavo k radiu (je vlavo hore). Mala by tam hrat nejaka hudba (ak si potiahla za snuru na zaciatku - ale pozor! je tam on/off!!). Tu hudbu si zapamataj a nalad ju v budove so satelitom, ktora je vo vypustenom bazene - spristupni sa ti dalsia miestnost ...

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_klaymen.gif

3

Re: [V] Radio

k tej hudbe som sa raz dostala ... len neviem ci som to netahala moc krat lebo mi nejde ta hudba naladit v tom druhom radiu ... skusam skusam ... je to prvykrat co som sa zasekla ... snad sa  z toho nejak vymotam :-) ...

" ja to nebyl tongue "

4

Re: [V] Radio

zvládla som to ... vymotala som sa ...
A TAKY MALY POSTRECH: to prve radio nepusti vzdy tu istu pesnicku ... :-) Spade dakujem za pomoc

" ja to nebyl tongue "

5

Re: [V] Radio

to radio pousti novou pisnicku kazdou novou ulozenou hru

6

Re: [V] Radio

Ja sem si to tu cetl ale jaksi sem to nepochopil protoze sem jeste nebyl (nebo o tom aspon nevim) v zadne mistnosti s mucholapkou...

300: Ὦ ξεῖν’, ἀγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ὅτι τῇδε   κείμεθα, τοῖς κείνων ῥήμασι πειθόμενοι.

7

Re: [V] Radio

To je ta oranžová věc, co žere táhla. Úplně na začátku.

8

Re: [V] Radio

To se musim vratit az tam na zacatek?

300: Ὦ ξεῖν’, ἀγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ὅτι τῇδε   κείμεθα, τοῖς κείνων ῥήμασι πειθόμενοι.

9

Re: [V] Radio

Áno, tá druhá miestnosť s ťahadlami smile

http://neverhood.etomite.sk/online/uploads/34_klaymen.gif